Nechte to na nás, vyřídíme vše za Vás a ještě ušetříte.

ČERPEJTE DOTACE NA VAŠI FOTOVOLTAIKU PRO ROK 2022

UŠETŘETE DÍKY DOTACÍM

Jsme předním českým producentem energie z fotovoltaických a dalších obnovitelných zdrojů, kromě realizací, servisů, obchodování s elektřinou Vám naši odborníci zajistí veškeré administrativní záležitosti spojené s čerpáním dotací na fotovoltaickou elektrárnu pro Vaši společnost, město nebo rodinný dům. Podpora zelené energie je na vzestupu. Díky tomu můžeme uspořit velké množství prostředků při realizaci fotovoltaických systémů. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.Co ještě můžeme nabídnout

Výstavba a servis FVE

Zrealizovali jsme již několik stovek FVE a servisujeme více než 60 elektráren nejen v ČR ale i v zahraničí. Náš servis zahrnuje pravidelné preventivní kontroly, optimalizaci výkonu, udržování provozu ale i údržbu areálu a okolí elektráren. Náplň činností servisu FVE se může lišit podle charakteru elektrárny i podle požadavků zákazníka.

Monitoring FVE

Náš nepřetržitý dohledový systém umožňuje monitorování a vyhodnocování stavu a na základě těchto informací naši dispečeři vyhodnocují určené odchylky a v těsné součinnosti se servisním oddělením zajišťují nezbytné servisní zásahy dle smluvních dohod s investorem.

Výkup elektrické energie

Od roku 2016 obchodujeme s elektřinou a na rozdíl od běžných obchodníků, budeme prodávat Vaši výrobu každou hodinu na denním trhu. Nabízíme atraktivní výhody, jako je například samofakturace, vlastní model predikce výroby či zákaznický portál, kde je možné sledovat živě výrobu Vaší elektrárny včetně výše státní podpory.

Kde nás najdete

Solar Global a.s.
Centrála skupiny:
Kvítkovická 1683
763 61 Napajedla